Srpen 2012

Poslední článek, prosím!

31. srpna 2012 v 20:49 | Fluttershy & Twilight |  Elča píše...
Hlasujte pro kočičku Emily. Moc vás prosím! Děkuji :)))))) Ti kteří už hlasovali jsou moc laskaví a kdyby někdy potřebovali, oplatím ráda ;)

Emily:


Gummy

31. srpna 2012 v 17:43 | Fluttershy & Twilight |  Mazlíčci poníků a zvířátka
Gummy je malý krokodýlek. Pinki piin krokodýlek. V jednom díle mu pořádala oslavu na kterou pozvala samé neživé věci. Buď to byli lidé posttavení z kamenů, brambor a kyblíků, nebo postavení z větví a hadrů. Všichni poníci jí připravovali překvapení, zatím co ona si myslela že ji nemají rádi. Gummy nemá žádnou zvláštní povahu, protože v mnoha dílech není a když tak jen stojí a kouká. Nemluví ani nedělá zvuky a zatím jsem ho viděla jen v málo dílech.


Dnes jsem byla v obchodě

31. srpna 2012 v 15:27 | Fluttershy & Twilight |  Elča píše...
a vezu si mlp nálepku na zeď! Je to neuvěřitelné! Stejná jako má star blogu, fluttershy a twilight v srdíčku. Přesně taková! Nalepím si ji nad postel a aspoň se mi bude líp usínat. Rozmýšlela jsme se jestli si mám vzít lps zebru růžovou kterou jsem už dávno měla dostat nebo tu nálepku a rozhodla jsem se pro ni. Já ani netušila že je to nálepka na zed, myslela jsem že je to obyčejný obrázek na internetu! Tady je fotky:

Nová anketa

24. srpna 2012 v 12:41 | Fluttershy & Twilight |  Bleskovky & soutěže
Nová anketa do soutěže! Vím, je to nefér protože někdo už si hlásky dal a obzvlášt maggie jich má zpoustu, ale já za to nemůžu. Někdo totiž, nevím kdo, se mi vloupal do blogu a změnil anketu. Míásto Niky je tam napsaný apple, což před tím nebylo. Takže se moc omlouvám a dělám do soutěže novou anketu. Asi to byla niky neo někdo ze soutěžících a změnili mi tu anketu, fakt nevím. Zatím ahoj! Anketu najdete v menu a v totmo článku!

Soutěž začíná

18. srpna 2012 v 18:29 | Fluttershy & Twilight |  Bleskovky & soutěže
Do sout+ěže už se asi nikdo další nepřihlásí. Takže nemá smysl, dávat ještě někomu možnost. Proto soutěž zahajuji. Soutěž o nejhezčí portrét Fluttershy může začít! Můžete si u mě vyžádat hlásek, ale jakmile ho někdo bude už mít u mě zamluvený, nemůžu ho dát někomu dalšímu. Musíte prostě čekat, až budu volná. Smi víte, že když hlásnete v nějaké anketě, tak v ní pak asi týden nebo dva nemůžete hlasovat znovu a musíte čekat(což mě na anketách dost otravuje). A ještě poslední věc! Tato pravidla musí každý dodržovat a každý mi odpřísáhne, že je neporuší. Kdo ano, bude diskvalifikován! Takže pravidla zní takto: Nikdo, NIKDO NESMÍ DÁT HLAS SÁM SOBĚ! HLASY SI MUSÍTE U NĚKOHO VYŽÁDAT ČI ZAMLUVIT, ALE NIDKO NEBUDE HLASOVAT SÁM PRO SEBE! NIKDO NEDÁ HLAS SOBĚ! Je to všm jasné?!!!! Může začít.

Soutěžící:

Terča


NikyMaggie


Ezlo


Přesto ale, dávám ještě poslední možnost se do soutěže přihlásit, kdo by chtěl. Možnoast trvá do 28.8.


Phoenix Philoména

18. srpna 2012 v 13:22 | Fluttershy & Twilight |  Mazlíčci poníků a zvířátka
Philoména je phoenix ohnivý pták, a patří princezně Celestii. V jednom díle Ji Fluttershy princezně ukradla,protože si myslela že je nemocná. Doma jí dávala prášky, polévku, koupala ji, ale nic nezabíralo. Navíc Philoméně stále upadávalo peří. Nic jí ale nebylo. Phoenix se zrodí z popela a když už vypadá strašně, je starý a už nemá peří, shoří a z popela který po něm zůstal, se zrodí nový krásný phoenix. Fluttershy to nevěděla a když do městečka přijela princezna, protože philoména se hledala a byla pohřešována po celém království, tak jí Fluttershy řekla že se o ni chtěla postarat. Celestie jí chěla vše vysvětlit ale Philoména najednou shořela. Fluttershy to dohnalo k slzám, ale Celesie jí pak vše vysvětlila. Philoména si chtěla vystřelit, ale Celesia jí řekla ať toho nechá a tak se Philoména zrodila. Z popela vyletěl Phoenix, doporvázený jasnou ohnivou září a jeho peří vypadalo jako plameny ohně. Tak nakonec vše dobře dopadlo.


Philoména, jako starý otřesený pták

Opálka

18. srpna 2012 v 13:11 | Fluttershy & Twilight |  Mazlíčci poníků a zvířátka
Opál, nebo taky opálka je Raritina kočička. Je docela zlobivá, protože Rarity stále škrábe, nebo na ni prská, jediné Fluttershy nic nedělá, protože Fluttershy si se zvířátky rozumí. Opálka je kočka, která patří Rarity. Je bílá a na hlavičce má načesaný stojatý culíček s mašličkou.

Jedině u Fluttershy je spokojená


Obrázek♥

5. srpna 2012 v 13:41 | Fluttershy & Twilight |  Obrázky